Duravit i Philippe Starck przedstawiają nową linię akcesoriów „Starck T”, która łączy rygor funkcjonalny z formami organicznymi.

Więcej…

Na rynku dostępnych jest wiele wzorów, kształtów i wielkości kabin prysznicowych. Z tradycyjnymi brodzikami i rozwiązaniami typu walk-in, z drzwiami przesuwnymi i skrzydłowymi. Każda z nich ma swoje zalety i sprawdza się w innych wnętrzach. Jaką wybrać do swojej łazienki?

Więcej…

Ma być bezpiecznie, oszczędnie i komfortowo – kupujący nowe mieszkanie na wszystkie te aspekty zwracają szczególną uwagę. Oferując im system inteligentnego domu FIBARO, deweloper spełnia je w jednej chwili. Jak to działa i które rozwiązania warto zaproponować w pakiecie startowym?

Więcej…

Producent EKOGROSZKU SZTYGAR® - SYNERGIO GROUP SA - sfinansuje jesienią 2019 roku posadzenie 100.000 dębów. Las dębowy zostanie odnowiony w Nadleśnictwie Rytel, który najbardziej ucierpiał wskutek tragicznego huraganu w 2017 roku. Akcja jest prowadzona wspólnie z Lasami Państwowymi Nadleśnictwem Rytel. W ciągu kolejnych kilku lat celem SYNERGIO GROUP będzie zalesienie Polski  1.000.000 drzew.

Więcej…