Firma TECHNISTONE, światowej klasy producent konglomeratów kwarcowych przedstawia Noble Collection - unikatową linię ekskluzywnych blatów konglomeratowych, wyróżniających się szlachetną kolorystyką, wysoką trwałością oraz odpornością na uszkodzenia. Wyjątkowa kolekcja zaprezentowana w październiku ubiegłego roku na targach kamienia w Weronie jest już dostępna w Polsce.

Więcej…

Firma Steinel, lider na rynku ręcznych dmuchaw gorącego powietrza, wprowadziła na początku 2015 roku nową serię opalarek. Całkowicie nowa technologia, nowy design, innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne to tylko niektóre zalety modeli oznaczonych symbolami HL i HG. Opalarki mogą być wykorzystywane do prac remontowych i budowlanych, w przemyśle oraz podczas majsterkowania. Rozwiązania firmy Steinel zostały wyposażone w nowe podzespoły, które pozwalają uzyskać jeszcze lepsze parametry i możliwości pracy.

Więcej…

W warsztacie każdego elektryka lub elektromontera nie może zabraknąć profesjonalnego miernika prądu. Firma Benning, renomowany producent sprzętu diagnostycznego, poszerzyła ofertę o nowe rozwiązania, które pozwalają na pomiar nawet dużych wartości prądu. Innowacyjne urządzenia CFlex 1 oraz CFlex 2, dostępne na polskim rynku dzięki firmie LŁ (dawniej: Lange Łukaszuk) umożliwiają wykonywanie pomiarów prądu AC do 3000 A zarówno w pojedynczych przewodach, jak i w wiązkach.

Więcej…

- Pierwszy uchwyt do systemów elewacji wentylowanych dla branży budowlanej wykonany z termoplastycznego Ultramidu
- Atest wydany przez Niemiecki Instytut Budownictwa (DIBt) – możliwość natychmiastowego zastosowania bez zezwolenia w indywidualnych przypadkach

Więcej…

Czerń ma wiele twarzy, a najpiękniejszą z nich jest jej oblicze glamour. Niepowtarzalną atmosferę luksusu, zmysłowości i elegancji można wykreować dzięki błyszczącym blatom: zawierającym kawałki szkła Starlight Black oraz wzbogaconym drobinkami kwarcu Gobi Black.

Więcej…

Oryginalne zasłony prysznicowe z oferty Sealskin na rok 2015, które oprócz funkcji użytkowej oraz dekoracji wnoszą wnoszą coś jeszcze: komunikat. Na każdej jest inny, ale wszystkie dotyczą obszaru łazienki i strefy kąpieli.

Więcej…

Rodzina szkieł przeciwsłonecznych SunGuard firmy Guardian powiększyła się o kolejny produkt – SunGuard Solar Grey 20. Nowe szkło nie tylko doskonale przepuszcza światło widzialne i skutecznie chroni przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, ale również wyróżnia się głęboką, ciemnoszarą barwą.

Więcej…