Świeża propozycja firmy Röben to paleta cegieł klinkierowych w czterech kolorach. Cegłom nadano rustykalny charakter

Więcej…

Firma TELENOT wprowadziła na rynek innowacyjną linię czujek ruchu comstar VAYO, które łączą w sobie funkcje wykrywania ruchu i ciekawy design, wyrażający się w szerokiej palecie kolorystycznej. Montaż czujki comstar VAYO firmy TELENOT jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcemy mieć pewność, że w naszym domu lub miejscu pracy nikt nie narusza naszej prywatności oraz jeśli chcemy, aby widoczne elementy systemu alarmowego były wykonane estetycznie i pomysłowo, a zarazem w naszym ulubionym kolorze.

Więcej…

Wielkoformatowe płyty elewacyjne z konglomeratu kwarcowego to najnowszy produkt firmy TECHNISTONE, będący konkurencyjną alternatywą dla tradycyjnych wykończeń budynków. Produkt wyróżnia się wysokimi parametrami technicznymi oraz bogatą gamą kolorystyczną, dzięki czemu będzie stanowić estetyczne i trwałe zabezpieczenie ścian przed czynnikami zewnętrznymi.

Więcej…

Zgodnie z wszystkimi proponowanymi zestawieniami kolorystycznymi bardzo modnym kolorem w aranżacji wnętrz będzie w tym roku głęboki odcień granatu. Zastosowany w odpowiednich proporcjach nada stylizacji ponadczasowy, elegancki wymiar. Intrygującym sposobem na wprowadzenie tej stylowej barwy do wnętrza jest szkło lakierowane SGG Midnight z nowej kolekcji PLANILAQUE EVOLUTION – Sezon 2015.

Więcej…

Firma Blachotrapez wzbogaciła portfolio swoich produktów o nowy model blachodachówki. Produkt swoją nazwę TALIA zawdzięcza wyjątkowo smukłej formie, która wyróżnia ją na tle innych blachodachówek na rynku. Smukły kształt i oryginalne przetłoczenie stwarzają duże możliwości plastyczne w kształtowaniu połaci dachowej.

Więcej…

Wytworność wkracza na salony. W zwiewnej sukni sunie po parkiecie, by zająć należne jej miejsce. Pewna siebie, a jednak subtelna… z klasycznym wdziękiem, ale pełna energii. Jak ma na imię? SITS prezentuje 2 nowe oblicza wytworności, sofy CHARM i SARA.

Więcej…

Potrzeba bezpieczeństwa to jedna z podstawowych ludzkich wartości. Już wieki temu społeczności dbały o to, aby ich schronienie zapewniało im spokój. Obecnie również bezpieczeństwo jest jednym z naszych priorytetów. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi firma TELENOT, która stworzyła niestandardowy produkt – wkładkę cyfrową hilock 2200. Dzięki niej bezpieczeństwo użytkowników jest na wyciągnięcie… transpondera.

Więcej…