Wraz ze specjalistami ze Steinel, firmy zajmującej się technologicznymi rozwiązaniami z obszaru czujników do układów LMS, TRILUX opracował intuicyjny system zarządzania oświetleniem. Livelink pozwala na optymalne dostosowanie parametrów światła do sytuacji w pomieszczeniu na zupełnie nowych zasadach.

Więcej…

Łazienka stworzona zgodnie z najnowszymi trendami to przede wszystkim minimalizm, funkcjonalność i komfort. Aranżując wnętrze, staramy się wybierać głównie praktyczne rozwiązania, które pomogą stworzyć miejsce, zapewniające nam relaks po ciężkim dniu. Taki efekt możemy uzyskać dzięki nowej serii kabin Euphoria z rozwiązaniami typu walk-in.

Więcej…

Blok schodowy to nowość w ofercie Buszremu. Jest to monolityczny element, dzięki któremu łatwo i szybko zbudujemy stopnie zarówno w ogrodzie, przy tarasie, jak i w przestrzeni publicznej.

Więcej…

Odporność na zmienne warunki atmosferyczne oraz ciepły koloryt sprawiają, że termowane drewno bukowe jest idealnym surowcem na budowę tarasu. Termowana bukowa deska tarasowa firmy Kaczkan, wprowadzona do oferty w maju 2015 roku, łączy w sobie wszystkie te cechy, dlatego pozwala stworzyć żywiołowo piękną i trwałą aranżację przydomowej przestrzeni.

Więcej…

Aranżacja pokoju dziecięcego nie jest łatwa. Czas mija nieubłaganie i ani się obejrzymy, a z brzdąca wyrasta nastolatek. Inny problem stanowi fakt, że często jeden pokój służy dzieciom w różnym wieku. Dekorując wnętrze przeznaczone dla pociech warto mieć to na uwadze i postawić na elementy uniwersalne. Najnowsza kolekcja lamp PUZZLE marki Nowodvorski Lighting to oświetlenie, które sprawdzi się zarówno w pokoju malucha jak i starszego dziecka.

Więcej…

Podążając za aktualnymi trendami w aranżacji wnętrz, firma Kaczkan w kwietniu 2015 roku wzbogaciła swoją szeroką ofertę podłóg drewnianych o nowy produkt – jodełkę węgierską. Najnowsza propozycja producenta wysokiej jakości podłóg doda pikanterii i rozgrzeje wnętrze do czerwoności!

Więcej…

Świeża propozycja firmy Röben to paleta cegieł klinkierowych w czterech kolorach. Cegłom nadano rustykalny charakter

Więcej…